Solaris Mozart

Nowoczesne kreatywne urządzenia o dużej mocy wyposażone w diody LED Cree. Idealne do tworzenia scenografii świetlnej z możliwością Pixel Mappingu. Jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce posiadającą tego typu sprzęt. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż Solaris Mozart można umieścić prawie wszędzie i stosować w różnych konfiguracjach. Świetnie sprawdza się na dużych eventach oraz koncertach. Dotychczas urządzenia zostały użyte na trasie Beyonce oraz Jay Z.

Clay Paky A.leda K10 B-EYE

Clay Paky A.leda B-EYE K10 to wysokiej klasy urządzenie typu wash, wyposażone w obrotowy zoom odpowiadający za spektakularne wizualne efekty. Dzięki temu K10 B-EYE staje się nie tylko typową lampą Wash, ale także kreatywnym narzędziem, którego zalety docenią wszyscy projektanci i operatorzy światła. 

Robe miniPointe

Robe miniPointe to mały i zwinny przecinacz powietrza.  Urządzenie specjalnie zostało zaprojektowane, aby produkować ostry promień światła i efekty świetlne zwłaszcza w miejscach ograniczonych pod względem wielkości.

Uderzająco jasny beam ze zmiennymi kolorami i wiele wzorów gobo mogą być pomnażane przez innowacyjny Dynamic Flower Effect - DFE ™, który produkuje różnego rodzaju kształty gobosów dynamicznie zmieniających się w powietrzu.

Dopracowany krótki łuk żarówki Osram Syrius HRI 140 W RO został zoptymalizowany, tak aby system optyczny wypychał światło z łatwością poprzez dym. 

Doughty Engineering

Doughty Engineering to pierwszy w Polsce modularny system riggingowy dedykowany do wieszania urządzeń oświetleniowych. Nasz zestaw to dokładnie 324 elementy, z których można zbudować statywy, drabinki, rurki pod lampy. Może stać, może wisieć, wszystko zależy od Twojej wyobraźni.