Dataton Watchout 6

Dataton Watchout to multimedialne centrum produkcji i odtwarzanie plików video na wielu ekranach. Z Dataton Watchout można na żywo zarządzać zdjęciami, animacjami, grafikami, wideo, dźwiękiem i na żywo odtwarzać kanały tworząc z tych instrumentów jeden niepowtarzalny koncert na wielu ekranach. Nie ważne czy chcesz jeden ogromny obraz, długą panoramę lub cały szereg ekranów pracujących razem, dzięki Watchout jest to możliwe i to wszystko na ekranie jednego komputera. 

 

Mapping 3D

Dataton Wathout 6 daje możliwość zaawansowanego mapowania obiektów, pre-wizualizacjii odtwarzanie obrazu 3D, co czyni go najlepszym media serwerem do projekcji 3D. Watchot w wersji 6 dodaje bezkonkurencyjny zestaw funkcji dla zaawansowanego mapowania obiektów, odtwarzania wideo z wielu źródeł, mediów i modelowania 3D. Watchout 6 oferuje wstępną pre-wizualizację obiektu, który chcemy zmapować, dzięki czemu można korzystać z modeli 3D jako rekwizytów i stworzyć realistyczną symulację całego środowiska prezentacji. Przed przyjazdem na miejsce eventu, można już wiedzieć, jak wygląda scena z różnych stron widowni, co eliminuje kosztowne próby i przygotowanie matrycy pod mapping.

technologia

W platformie Watchout, jest zazwyczaj komputer produkcyjny z programem Watchout, który może być podłączony do nieograniczonej liczby komputerów wyświetlaczy, wszystko oparte na standardowej sieci Ethernet. Każdy komputer wyświetlacz może obsługiwać do sześciu ekranów, takich jak ekrany LCD, projektory czy diody LED. Visionite dysponuje kompletnym zestawem WATCHPAX czyli klucz program i dedykowany media serwer do programu. Ten wydajny komputer został stworzony specjalnie pod program Watchout, aby wyciągnąć z niego pełnie możliwości.

dane techniczne Watchmax

  • 4U 19-inch rack chassis
  • Industrial grade single 2011-3 ATX workstation motherboard
  • Six-core CPU, Intel i7 5930K 3.5 GHz processor
  • Rugged cooling system
  • 1 x solid-state drive 128GB Samsung 850 PRO system
  • 2 x SSD 128GB Samsung 850 PRO RAID 0 media
  • AMD FirePro W7100 8GB graphic card
  • Quad outputs