JTE PATT 2015 black edition

Urządzenie powstało w wyniku kolaboracji James Thomas Engineering oraz projektanta Tim'a Routledge'a. To urządzenie zostało wyposażone w wolframową żarówkę o mocy 750W, a obudowa została wykonana w stylizacji retro. Urządzenie jest absolutnym hitem do pracy z kamerą i na trasach koncertowych. Dotychczas zostało wykorzystane w programach telewizyjnych i trasach koncertowych takich jak: Gary Barlow, Robbie Williams, Paul McCartney, X Factor, Britain's Got Talent, The Graham Norton Show i innych. Nasze urządzenia zostały wykonane w limitowanej czarnej edycji.

Nimbus Loft

Przemysłowa lampa z lat 70tych doskonale sprawdza się w przestrzeniach loftowych czy dekoracji sceny. Srebrny odbłyśnik lamp wraz z żarówką wolframową o mocy 500W doskonale współgra z kamerą. Duże gabaryty lampy sprawią, że może być ona głównym elementem scenograficznym w programach TV czy festiwalach muzycznych. Lampę mozna wieszać w pionie jak i poziomie z odbłyśnkiem skierowanym frontem do publiczności.

Stratus Loft

Lampa Stratus to górnicza lampa wyciągnięta rodem z polskich kopalni węglowych. Lampa została przerobiona do zastosowań scenicznych i jest świetnym dodatkiem scenograficznym na scenie. Wewnątrz lampy zainstalowaliśmy tradycyjną 300W wolframową żarówkę. Do lampy dołączamy szereg akcesorii do zawieszenia jak liny stalowe, szekle itd.