D3 tech 4x4 pro

Sztandarowym produkt z gamy d3 Pro, d3 4 x 4Pro wyznacza nowy standard branżowy w mocy, elastyczności i wygody pracy. 

Z d3 4 × 4Pro, wielkie pokazy są łatwe do realizacji. D3 4 × 4Pro ma wystarczającą moc do przekazania obrazu na każdy piksel ™. Może obsłużyć cztery wyjścia 4K lub szesnaście wyjść HD. Oznacza to, że jeden serwer d3 4 x 4Pro może zastąpić cztery konwencjonalne serwery multimedialne z czterema wyjściami każdy.

Mniej serwerów oznacza mniejsze koszty, mniejszą złożoność, krótszy czas instalacji, mniej miejsca w szafie i większą kontrolę.

Więcej warstw i lepsza jakość

D3 4 x 4Pro może grać do 32 warstw HD DXV treści / HAP i może wyświetlić to jak tylko zechcesz. Na ekranie możesz wyświetlić do 16K pikseli szerokości.

Po co czekać na duże pliki wideo, które mają być dzielone i rozprowadzane? D3 4 x 4Pro je zjada na śniadanie. D3 4 x 4Pro obsługuje teraz wysokiej jakości HAP-Q kodek. Jeszcze lepiej, może grać do ośmiu warstw HD bezstratnej Quicktime Animation. Więc teraz można szukać odpowiedzi dla najbardziej wymagających klientów bez zalewania potem.

Wciśnij każdy pixel

Wciśnij każdy piksel ™ jest naszym punktem odniesienia dla władzy odtwarzania wideo wymagany przez profesjonalistów na całym świecie.

Wciśnij każdy piksel ™ oznacza, że urządzenie ma wystarczającą moc, aby wypełnić każdy piksel fizyczny swoimi wyjściami z co najmniej dwóch równoległych warstw treści.

Z potężnych procesorów Xeon graficznych stacji roboczych, terabajtów RAID-0 SSD przechowywania i błyskawicznie przekazywane za pomocą 10Gbits / s Ethernet. D3 4 x 4Pro został zaprojektowany od podstaw, aby sprostać temu wyzwaniu.

Karty Video

Jak przejść ze strumieni sygnału HD do rozdzielczości 4K, to jest rzeczą oczywistą, jakie standardy sygnału wkrótce będą dominować. Dlatego d3 4 x 4Pro spełnia to wyzwanie i jakoe pierwszy serwer w branży posiada wymienne karty Video (VFC).

Karty D3 VFC umożliwia użytkownikom wypuścić do 16  wyjść HD jak DVI lub SDI (1080p) lub 4 x 4K DP1.2 z jednego d3 serwera. Sygnały mogą być zmieszane w jednym systemie, jeżeli to wymagane. Dzięki temu z jednej maszyny można odtwarzać np. wielo-projektorwe projekcje.