PARASOL SYSTEMS STAR600

Nowe urządzenie marki Parasol Systems - Star 600 to rewolucyjne zastosowanie w branży oświetleniowej i automatyki scenicznej. Wprowadza efekty świetlne w nowy wymiar i pozwala osiągnąć efekty dotąd będące poza zasięgiem urządzeń oświetleniowych. Kanadyjski producent Parasol Systems wykorzystał już swoją opatentowaną technologię w programie TV American Idol, Eurowizji czy w parku Disneyland. Z początkiem roku 2015, VISIONLITE jako jedna z pierwszych Europejskich firm rentalowych została posiadaczem systemu.

ZASTOSOWANIE

Star 600 to innowacyjny system zaprojektowany z myślą o naszej branży. Urządzenie jest kompaktowe i łatwe w instalacji. Świetnie się sprawdzi przy premierach nowych produktów oraz tworzeniu specjalnych dynamicznych efektów świetlnych nad sceną czy parkietem. Montaż urządzenia zajmuje dosłownie kilka minut i transportowany jest w specjalnym wózku (Touring Kit).

ZALETY SYSTEMU

System charakteryzuje się precyzją ruchu i możliwością ustawienia punktów startu i zatrzymania urządzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą sterownika DMX, który umożliwia określenie kierunku ruchu oraz prędkości. Urządzenie szybko przyśpiesza, a także się zatrzymuje. Istnieje możliwość zaprogramowania ruchu. System posiada dwa ringi, na których możemy zainstalować urządzenia oświetleniowe. Opatentowana technologia pozwala na podłączenie kabli do urządzeń w taki sposób, aby nie zostały uszkodzone podczas nieskończonego obrotu urządzenia.

DANE TECHNICZNE

Waga własna systemu – 200kg

Średnica zewnętrznego okręgu: 182cm

Średnica wewnętrznego okręgu: 106cm

Dopuszczalne obciążenie systemu: 272kg

Prędkość ruchu: 10.9 RPM

Zasilanie: trójfazowe 32A

Kontrola ruchu: DMX thru-feed, DMX 3-pin

Kontrola urządzeń: DMX 5-pin