Electro Kabuki System EK2

EK2 to wyrafinowany, ale wyjątkowo łatwy w obsłudze system. Składa się z części, które można dowolnie konfigurować tak, by spełnić Państwa wymagania. Solidne moduły EK2 to innowacyjne jednostki spięte w jedną platformę, a inteligentny system sterowania (firing box) sercem całego systemu. Posiadamy także wiele przydatnych komponentów, które umożliwiają realizację wymyślnych scenariuszy z wykorzystaniem efektu „curtain drop” na Państwa evencie. 

ZASTOSOWANIE

Wystarczy zamontować moduły EK2 do kratownicy lub innego punktu podwieszenia. Przestrzeń pomiędzy modułami powinna wynosić około metra. Moduły EK2 łączymy na jednym z dwóch obwodów możliwych do wyboru. Teraz podłącz linie na końcu toru do firing box, sprawdź wskaźniki stanu na modułach EK2, włącz pole "Uzbrojony" i jesteś gotów na niesamowite show na Twoim evencie.

ZALETY SYSTEMU

Wystarczy nacisnąć przycisk „Fire”. To jest to! W ten sposób zwalniasz zapadnie w modułach EK2 podłączonych do sterownika. Potrzebujesz dwa obwody? Nie ma sprawy. Moduły EK2 mogą być przypisane do obwodu 1 lub 2. Odpal pierwszy obwód, aby odsłonić kurtynę, a potem drugi obwód, aby go zrzucić na podłogę. System jest stabilny w przeciwieństwie do innych oferowanych produktów tego typu na rynku. Jest odporny na spadki napięcia, a moduły trzymają kurtynę bez przypadkowych zwolnień. System jest atestowany i bezpieczny w użyciu.

DANE TECHNICZNE

Dopuszczalna ilość modułów na jednym sterowniku – 200szt.

Dopuszczalne obciążenie modułu: 50kg

Waga własna modułu: 1,4kg

Ilość obwodów: 2

Sterowanie DMX: TAK